PET FARM FAMILY - SUŠENÝ STEJK - TRESKA

Neohodnoceno

169 Kč
Kategorie: PSI
 

Křupavé sušené stejky Treska jsou skvelým pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky 100 % obsahu masa jsou nabušenou odměnou plnou energie. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

Ze sedmi oceánů a moří k nám připlavala nová BARF fajnovka, kterou má v oblibě nejeden člověk. Naše křupavá Treska je plná proteinů a omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Křupáním Tresky podporuješ svůj přirozený růst a metabolismus. Tresky mají obrovský vliv na zlepšení tvého zdraví a podporují chuť k jídlu! 

Křupáním sušeného masa si chlupáč navíc posiluje sílu skusu a chrup a zároveň si čistí zuby. Avšak pozor, Treska je vhodná pro chlupáče, kteří zvládnou drcení tvrdších věcí. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

100% filety z tresky z Islandu, petrželová nať.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 82 %, tuk 2 %, vlhkost 9 %, hrubý popel 7 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.