PET FARM FAMILY - SUŠENÝ STEJK - MSC SARDINKA

Neohodnoceno

169 Kč
Kategorie: PSI
 

Ochutnej naší lahodnou BARF fajnovku plnou proteínů a omega-3 + omega-6 mastných kyselin! Křupáním Sušených sardinek, podporuješ svůj přirozený růst a metabolizmus.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

Křupavé sušené stejky Sardinka jsou skvelým pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky 100 % obsahu masa jsou nabušenou odměnou plnou energie. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

Sardinky mají nezanedbatelný vlyv na zlepšení tvého zdraví, zvyšují kvalitu a lesk srsti, výrazně podporují funkci imunitního systému, a podporují chuť k jídlu! Žvýkaním sušeného masa si navíc posiluješ a čistíš své dásně a zuby. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

MSC sardinky 100 %.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 60 %, tuk 27 %, vlhkost 3 %, hrubý popel 8 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
MSC RYBY POMÁHAJÍ MOŘSKÝM EKOSYSTÉMŮM

Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.