PET FARM FAMILY - SUŠENÝ STEJK - BIO KRAVINA

Neohodnoceno

199 Kč
Kategorie: PSI
 

Křupavé sušené stejky BIO Kravina jsou skvelým pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky 100 % obsahu masa jsou nabušenou odměnou plnou energie. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

100% sušené stejky z volně se pasoucích krav plemene česká straka a stejkového plemene Aberdeen Angus. Křupavý stejk, si (jako všechny fajnovky) zpracováváme a sušíme sami v Pet Farm Family továrně z bio vyzrálého hovězího zadního. 

Ještě přidáme špetku petrželové natě (na podporu lepšího trávení) a lahodný stejk je na světě! Ochutnej naši křupavou B.A.R.F. fajnovku, které vznikla jako všechny produkty BIO KRAVINA z výhradně bio vyzrálého masa plného bílkovin! Užij si do sytosti tuto naši proteinovou nadílku stejků BIO Kravina, která ti zaručeně nastartuje všechny chuťové pohárky. Navíc žvýkáním sušeného masa posiluješ svoje dásně i chrup & zároveň si čistíš zuby. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

Hovězí maso z volného chovu 100%*, petrželová nať. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 80 %, tuk 12 %, vlhkost 8 %, hrubý popel 4 %, vláknina 0,4 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
BIO PRODUKTAMI CHRÁNÍTE PŘÍRODU

Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Jsme rádi, že nákupem našich produktů podporujete přirozený způsob výroby a tím pomáháte chránit naši přírodu.