PET FARM FAMILY - SUŠENKY - MSC LOSIE BOBKY

Neohodnoceno

149 Kč
Kategorie: PSI
 

Výtečné sušenky MSC Losie bobky jsou ideálním pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo někde na výletě. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

Výtečné sušenky MSC Losie bobky jsou ideálním pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo někde na výletě. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli. MSC Losie bobky obsahují zdraví prospěšné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou pro každého psa nezbytné. Zelenina, ovoce a bylinky dodají tolik potřebné vitaminy a minerály. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

MSC losos 73 %, sušená jablka, mrkev*, rýžová mouka, amarant*, hnědé lněné semínka*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 31 %, tuk 22 %, vlhkost 4,7 %, hrubý popel 2 %, vláknina 1 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
MSC RYBY POMÁHAJÍ MOŘSKÝM EKOSYSTÉMŮM

Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.