PET FARM FAMILY - SUŠENKY - BIO BEZMÄSO

Neohodnoceno

149 Kč
Kategorie: PSI
 

Výtečné sušenky BIO bezmäso jsou ideálním pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo někde na výletě. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

Ochutnej naše zdravé, ručně vyráběné BIO BEZMÄSO sušenky, pro chlupáče s intolerancí na živočišnou bílkovinu. Nevyčmucháš v nich sice žádnééé maso (0%), ale o to víc jsme mysleli na to, aby obsahovaly mnoho fajnových ingrediencí. Obsahují kromě jiného i mrkev, batáty, sušené jablíčka, špenát a v neposlední řadě protirakovinotvorný amarant - všechno z bio produkce ekologického zemědělství. 

Vitamíny, minerály & antioxidanty, které do sušenek dáváme jsou z bylin, jako např. bio ostropestřec mariánský, listy pampelišky, kopřiva dvojdomá, máta peprná a petrželová nať. 

Kromě toho BIO Bezmäso - sušenky jsou vylepšeny o spirulínu, sladkovodní řasu bohatou na bílkoviny s protirakovinotvornými účinky. Superfood jako chia semínka, které jsou dalším kvalitním zdrojem bílkovin & mnoho dalších vitamínů a minerálů + výběrový bio olivový olej, který nesmí chybět ani při těchto bezmasových sušenkách. Má za úlohu chránit tvoji srst, aby byla nejen krásná, ale i zdravá!  

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

Batáty*, mrkev*, špenát*, sušené jablka*, rýžová mouka*, amarant*, hnědé lněné semínka*, ostropestřec mariánský*, kurkuma*, spirulina*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 9 %, tuk 7 %, vlhkost 7,7 %, hrubý popel 3 %, vláknina 5 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
BIO PRODUKTAMI CHRÁNÍTE PŘÍRODU

Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Jsme rádi, že nákupem našich produktů podporujete přirozený způsob výroby a tím pomáháte chránit naši přírodu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.