PET FARM FAMILY - SUŠENKY - BIO BERANICE

Neohodnoceno

149 Kč
Kategorie: PSI
 

Výtečné sušenky BIO Baranica jsou ideálním pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo někde na výletě. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našich pamlsků tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

BIO Baranica sušenky, které si sami vyrábíme, jsou skvělým pamlskem na výlety, odměnou při výcviku, nebo jen tak na zub pro každého poslušného chlupáče. Základ našich sušenek tvoří prvotřídní maso z mladých beranů (70%), plemene Romney Marsh, kteří celé dny pobíhají na českých loukách.

Kromě masa v sušenkách vyčmucháš i BIO mrkev a červenou řepu od farmářů ze Slovenska. Tato zelenina obsahuje potřebné sacharidy, vlákninu a velké množství vitamínů s nejvyšším zastoupením A, B9 či K a minerály hořčík a mangan. Nechybí ani rajčatové pyré, lněné semínka, ostropestřec mariánský, kurkuma, spirulína, petrželová nať, list pampelišky, máta, olivový olej a v neposlední řadě rostlinné uhlí, které podporuje lepší trávení. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Sklenice jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu určitě zachráníme.
 

SLOŽENÍ

Maso z mladé ovce 70 %*, mrkev*, červená řepa*, pasírovaná rajčata*, rýžová mouka*, amarant*, hnědé lněné semínka*, ostropestřec mariánský*, kurkuma*, spirulina*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 32 %, tuk 20 %, vlhkost 2,6 %, hrubý popel 1,5 %, vláknina 2 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg.
 
BIO PRODUKTAMI CHRÁNÍTE PŘÍRODU

Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Jsme rádi, že nákupem našich produktů podporujete přirozený způsob výroby a tím pomáháte chránit naši přírodu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.