PET FARM FAMILY - MORIAK

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuObjednánoObjednáno
129 Kč 79 Kč od 79 Kč
  • Obvod
Kategorie: PSI
 

Náš šťavnatý Moriak je plnohodnotným krmivem z poctivých kousků masa volně chované krůty (67%). Navíc v konzervě najdeš i BIO zeleninu & BIO panenský olivový olej, který je skvělou prevencí srdečně-cévních onemocnění. Nechybí ani superpotraviny jako spirulina, kurkuma a chia semínka, na doplnění vitamínů, či naše směs bylin na dobré trávení.

 

POPIS PRODUKTU

Jemné krůtí maso se v téhle fajnovce snoubí s dýní & řepou, jenž jsou skvělým zdrojem kvalitních sacharidů a vlákniny. Směs superpotravin zaručí, že chlupáč vždy dostane tolik vitamínů a minerálů, kolik jich potřebuje na celodenní dovádění. Proč naši chlupatí zákazníci milují naše fajnotky už není dávno žádným tajemstvím. Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů & maso z volně žijící zvěře. Naše maso nejen chutná a voní lépe, ale je i o mnoho zdravější a výživnější. 

*čerstvá krůta z volného chovu, lokální BIO zelenina, BIO panenský olivový olej & bylinky na dobré trávení

*V Pet Farm Family vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obilniny, sóju, laktózu či masokostní moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Běžíme na 100% zelené energi, využíváme lokální suroviny, nebalíme do plastů a jsme #BULLSHITFREE

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit lepší zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologických obalů. Kovové konzervy jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím recyklujte. Příroda se nám jistě odvděčí, BAF!
 

SLOŽENÍ

Krůta z volného výběhu 67%, mrkev*, červená řepa*, dýně*, quinoa*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 14,6 %, tuk 7,8 %, sacharidy 3,2%, vlhkost 73,5 %, hrubý popel 1 %, energetická hodnota 590 kJ / 100 g.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy denně na 10 kg váhy psa.
 
FREE RANGE MASO JE VŽDY ZDRAVĚJŠÍ

Věříme, že kvalita surovin je mnohem důležitější, než kvantita. Je dokázáno, že zvířata s dostatkem pohybu, chovaná na slunci a stravující se přirozeně, dávají zdravější a chutnější maso. Zároveň jsou taková zvířata šťastnější a mají možnost prožít plnohodnotnější život. Jsme rádi, že podporujete etické zdroje masa od lokálních farmářů.