PET FARM FAMILY - BIO KRAVINA

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuObjednánoObjednáno
129 Kč 79 Kč od 79 Kč
  • Obvod
Kategorie: PSI
 

Naše šťavnaté konzervy jsou plnohodnotným krmivem z poctivých kousků BIO hovězího masa (67%) z volně pasoucích se krav českého strakatého skotu & stejkového plemene Aberdeen Angus. Doplněné jsou o BIO zeleninu, ovoce & BIO panenský olivový olej. Nechybí ani super potraviny jako spirulína (bohatá na vysoký obsah živin vitamínů & minerálů), kurkuma, chia semínka, či naše směs bylin na dobré tráven.  

 

 

POPIS PRODUKTU

Hovězí maso je známé pro svou výživovou hodnotu, která zaručuje vysoký obsah zdraví prospěšných látek. V kombinaci s lesním ovocem, špenátem, řepou a mrkví tu vznikla nadupaná fajnovka plná vitamínů, minerálů & antioxidantů! 
Důvod, proč chlupáči tolik milují naše konzervy tkví v kvalitních surovinách od lokálních BIO farmářů. To je i důvodem, proč jsou ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule. 

*čerstvé maso z BIO farmy, lokální BIO zelenina a ovoce, BIO panenský olivový olej & bylinky na dobré trávení

*V Pet Farm Family vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obilniny, sóju, laktózu či masokostní moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Běžíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nebalíme do plastů a jsme #BULLSHITFREE

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit lepší zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologických obalů. Kovové konzervy jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím recyklujte. Příroda se nám jistě odvděčí, BAF!
 

SLOŽENÍ

Hovězí maso z volného chovu 67 %*, mrkev*, červená řepa*, špenát*, lesní směs*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.
 
 ANALYTICKÉ SLOŽKY
Bílkoviny 15,1 %, tuk 7,8 %, sacharidy 2,8%, vlhkost 73,7 %, hrubý popel 1 %, vláknina 1 %, energetická hodnota 590 kJ / 100 g.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.
 
BIO PRODUKTAMI CHRÁNÍTE PŘÍRODU

Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Jsme rádi, že nákupem našich produktů podporujete přirozený způsob výroby a tím pomáháte chránit naši přírodu.