LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA EDOARDO

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
5 955 Kč 8 035 Kč 11 675 Kč 5 955 Kč 8 035 Kč 11 675 Kč od 5 955 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Postel pro psa Edoardo

Náš Edoardo je postel, o které váš pes vždycky snil. Toto vyvýšené psí lůžko je navrženo s ohledem na štěstí a pohodlí vašeho psa, stejně jako styl a luxus, který si přejete pro svůj domov. Kvalitní psí postel, pro nejlepší noční spánek, který by váš pes mohl mít.

 

Klasický luxus

Edoardo je klasické šicí faux kožené psí lůžko a je inspirováno nezapomenutelným „Bentley-stehem“. K dispozici v konvenčních barvách hnědé a černé, stejně jako v různých velikostech, vždy najdete to nejlepší řešení, které vyhovuje vašim požadavkům a vašim pejskům. Měkké polstrování v posteli přispívá k novému pohodlí vašeho psa a přispívá tak k odpočinku a spokojenosti člena rodiny. Kombinace luxusu a pohodlí, stejně jako stylu a kvality činí z postele Edoardo perfektní doplněk ke štěstí vašich i vašich psů.

 

Nadčasový nábytek pro psy

Čalounění nádherného psího lůžka se skládá z umělé kůže s stehem Bentley, což umožňuje psovi pohodlně a zároveň nadčasově. Tento klasický styl navozuje pocit soudobé „královské příležitostné“ a do vašeho domova přidává klasický styl. Vy a váš věrný člen rodiny si zaslouží jen to nejlepší: postel pro psy Edoardo.

 

Specifikace

Rám: Konstrukce dřevěné základny

Čalounění: Faux černá kůže s stehem Bentley

Plnění: pěna

Černá barva

 

Velikost

  1. 60x40x27 (cm) 24x16x11 (palec)
  2. 80x60x27 (cm) 32x24x11 (palec)
  3. 96x70x31 (cm) 38x28x12 (palec)

 

Péče: opláchněte mýdlovou vlhkou houbou a nechte skvrny nasát suchým čistým hadříkem