LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA AUSTIN

Neohodnoceno

  • Zvolte variantu (1 ks) SklademNa objednávkuNa objednávku
9 335 Kč 8 555 Kč 10 635 Kč od 8 555 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

 

Psí postel Austin

Psí postel Austin není jen kus nábytku, je to způsob, jak splatit svému nejvěrnějšímu členovi rodiny za lásku, teplo a pohodlí, které dává vaší rodině každý den. Zvýšené psí lůžko je navrženo s ohledem na štěstí a pohodlí vašeho psa, stejně jako styl a luxus, který si přejete pro svůj domov. Kvalitní psí lůžko, pro nejlepší noční spánek, o kterém by váš pes mohl snít.

 

Stylová postel pro psy

Tento skutečný poutač ve vašem domě má krásné elegantní linie a dokonale tvarovaný rám z dubového dřeva. Připravte se na infuzi svého pokoje moderním a sofistikovaným nábytkem. Psí lůžko je spárováno s antracitovým měkkým čalouněním, které tvoří dokonalý celek. Díky měkkosti a pohodlí polštáře a čalounění nabízí lůžko pro psy perfektní přidanou hodnotu pro váš interiérový design, stejně jako štěstí vašeho milovaného čtyřnohého člena rodiny.

 

Ultimate Comfy Austin Dog Bed

Austin zvýšené psí lůžko udržuje vaše milované jeden ze země, takže váš pes cítí jak teplé a bezpečné. Pohodlný polštář v kombinaci s odstraněním průvanu vytváří dokonalou teplou a útulnou postel. Měkké polstrování v posteli přispívá k novému pohodlí vašeho psa a přispívá tak k odpočinku a spokojenosti člena rodiny. Kombinace luxusu a pohodlí, stejně jako stylu a kvality činí z postele Austin dokonalý doplněk ke štěstí vašeho psa i vašeho psa.Specifikace

Rám: zvětralý pevný dub

Čalounění: 100% polyester

Výplň polštáře: polyuretan

Barva: antracitová

 

Velikosti:

Centimetry

S 56x36x27

M 73x53x28,5

L 88x58x30

 

Palce:

S: 22 × 14,2 × 10,6 palce

M: 28,75 × 20,8 × 11,2 palce

L: 33,6 × 22,8 × 22,8 palce