LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA VICTOR

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa dotazNa dotaz
7 400 Kč 9 715 Kč od 7 400 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Victor Dog Bed

Po energickém a vzrušujícím dni si naši čtyřnozí členové rodiny zaslouží, aby měli čas na odpočinek. Pohodlné psí lůžko pak určitě má naše preference. Faktem je, že bez pokušení není vítězství. A bez našeho Victora není žádné lákavé lůžko, které by se sklánělo. V lordu Lou chápeme vřelý pocit, že máme psa. Dávají domu pocit domova. Proto je nanejvýš důležité, aby se i oni vždy cítili jako doma.

 

Pohodlná postel pro psy

Jsme jen hrdí na vzhled postele. Začněte s krásně tkaným dvouvrstvým ratanem v antracitově šedé barvě. K masivním dubovým nohám, které nám ukradly srdce. Povrchová úprava se 100% bavlněným polštářkem v plátně moka. Poněkud vyvážený pohled, jistě vám pomůže učinit moderní prohlášení. Skutečný triumf však leží v pohodlí postele. Victor je moderní pièce de résistance do vašeho interiéru a zároveň je pohodlnou volbou pro domácí mazlíčky k relaxaci.

 

Jedinečný oválný tvar

Oválný tvar lůžka ho činí jedinečným. A ovál je tam, kde se dělají vítězství. Tehdy v římských dobách v hipodromech a právě teď u vás doma. Od engardy po avantgardu. Ovály byly vždy a budou nějakým způsobem dechberoucí, pokud chytíte náš drift. Stále diskutujeme o tom, o jaké vítězství se jedná: váš pes nebo váš? Víko polštáře je možno prát. Výsledkem je jak věčné pohodlí, tak věčné pohodlí.Specifikace

Rám: dub / železo

Tkaní: A1 kvalitní proutí z Vietnamu

Polštář: 100% bavlna

Plnění: Dacron

Barva: moka

 

Velikost

  1. 74x54x26 (cm) 29x21x10 (palec)
  2. 90x65x30 (cm) 35x26x12 (palec)

 

Péče: Omyvatelný potah polštáře při 40 ° C 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.