LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA PACO

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
7 660 Kč 9 700 Kč 12 940 Kč od 7 660 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Paco Dog Bed

Moderní ročník dostává nový význam, protože Paco je součástí vašeho interiéru. Nadčasový šik je přesný. Kolekci našich psí postýlek jsme získali jedinečný kus: psí postel Paco. Vyroben z materiálu Lloyd Loom s dvojitou vrstvou, Paco je skutečně nezničitelný. Připravte si interiér pro elegantní nové psí lůžko. Nejen okouzlující, ale také touha vašeho srdce. Protože to určitě ukradne vaše srdce, když si na něm pes odpočine. Není to šílené, když se podíváte na pohodlný polštář, který je dodáván s postelí.

 

Lloyd Loom Loveliness

Lord Lou vlastní exkluzivní práva na práci s materiálem Lloyd Loom. Ve dnech, lidé používali to, aby se zahradní nábytek. V současné době, s nějakým kreativním designem, lord Lou přeměnil na stylové psí lůžko. Vyplňte svůj interiér některými Lloyd Loom krásou. Váš čtyřnohý přítel vám za to nepochybně poděkuje. Vděčnost není něco, co je jen pro prázdninovou sezónu. Váš pes to zažijí každý den, kdy si odpočine na psí posteli Paco. Paco, jestli chceš.

 

Stylová postel pro psy

V lordu Lou se snažíme dodržovat anglickou povahu. Tak, Lloyd Loom kus ve sbírce byl nevyhnutelný. Dokončete ho pohodlným bavlněným polštářem a postel je dobrá. Dokonce je to lepší: vnější vrstva sivého polštáře je omyvatelná. Udržujte kvalitu materia při maximální teplotě 40 ° C

 

Specifikace

Rám: železo / dřevo

Tkaní: Lloyd Loom (ocelový drát se zkrouceným sulfátovým papírem)

Polštář: 100% bavlna Výplň: Dacron

Barva: šedá

 

Velikost

  1. 65x52x25 (cm)
  2. 83x63x28 (cm)
  3. 100x83x32 (cm)

 

Velikost

  1. 26x20x10 (palec)
  2. 33x25x11 (palec)
  3. 39 x 33 x 13 (palec)

 

Péče: Omyvatelný potah polštáře při 40 ° C