LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA MASSIMO

Neohodnoceno

  • Na objednávku
27 170 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

 

Postel pro psa Massimo

Jaký lepší způsob, jak zkazit psa, než s pohodlným psím lůžkem? Nemůžeme myslet na nic víc fit. Naši čtyřnozí rodinní příslušníci si zaslouží nic než absolutní nejlepší. S tímto vědomím navrhl Lord Lou Massimo. Vyrobeno z nejkvalitnější italské kůže. Krása přichází s věkem, pokud jde o Massima. Žádný jiný materiál než kůže to nedokáže.

 

Stylová postel pro psy

Postel Massimo pro psy je nábytkem z divokého západu. Vyrobené z nejkvalitnější italské kůže. Ručně vyráběné, aby byly přesné, lidé, kteří chápou svou profesi jako nikdo jiný. Výrobek svých vášnivých rukou vidí jako opravdové umělecké dílo. A neodvažujeme se jim odporovat. V práci stehu je obdivuhodná přesnost, která se zdá být jen v rozporu s robustním vzhledem. Ale nenechte se zmást. Toto limitované vydání je určitě něco, co chcete, aby vaše ruce na tlapy. Je to robustní, odvážný a přitom nepochybně elegantní doplněk vašeho interiéru.

 

Mírně zvýšené pro věčné pohodlí

Psí lůžko je mírně vyvýšeno nad zemí, aby se zabránilo tomu, že váš milý pes sedí v průvanu. Komfort je tedy jednou z přirozených vlastností společnosti Massimo. Vedle toho je Massimo dog bed jednotným stylem a robustností. Akt přesnosti, kde je skutečné umění v detailech. Kůže je odolná. Výrazný vzhled dělá z lůžka vernal. Dejte svému milovanému psovi, co si zaslouží, bez kompromisů ve vašem interiéru.

 

Specifikace

Čalounění: kůže

Výplň polštáře: polyuretan

Barva: hnědá

 

Velikost:

Centimetry

L 102x76x35

 

Palce

L 40x30x14