LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA JACLYN

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
7 254 Kč 8 035 Kč 8 555 Kč od 7 254 Kč
  • velikost
Kategorie: PSI
 
Psí postel Jaclyn
Drtivý pocit vzrušení, zatímco pozdravíme vašeho milovaného psa, nás inspiroval k tomu, abychom dodali to nejlepší. U lorda Lou chápeme velké potěšení z toho, že máme tu čest žít se psem. Postel pro psy Jaclyn se vyznačuje vynikajícím komfortem pro snadno přehřáté psy. Láska, kterou si pes zaslouží, není nijak omezena. Jaký lepší způsob, než dát nějakou lásku ve formě pohodlné psí postele. Upřímně nemůžeme myslet na nic jiného. Postel pro psy Jaclyn je přesně to, co váš čtyřnohý člen rodiny potřebuje pro chvíle odpočinku.

Luxusní psí postel jako dotyková úprava
Hledání dokonalého doteku vašeho domova skončilo se psí postelí Jaclyn. Je to perfektní doplněk vašeho moderního interiéru. Zvětralý dubový vzhled dodává posteli svěží vzhled. Navíc, psí postel Jaclyn vyniká svou jemností. Ideální pro minimalistický interiér, stejně jako pro psy, kteří se snadno přehřejí. 

Postel pro psy Jaclyn je vyvýšená, aby se zabránilo tomu, že váš pes sedí v průvanu. Díky pohodlnému polštáři postel Jaclyn je vysoce pohodlná. Polštář je omyvatelný: praní při 40 ° C, aby byla zachována kvalita materiálu. Postel pro psy Jaclyn odpočívá na další úroveň tím, že si váží svého psa i svého interiéru.