LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA LIMITOVANÁ EDICE GEORGE

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
11 155 Kč 12 455 Kč 11 155 Kč 12 455 Kč od 11 155 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Teplo a radost, kterou dostáváme od nejvěrnějšího člena rodiny, je k nezaplacení. Proto si zaslouží jen to nejlepší, zejména pokud jde o postel. Aby Lord Lou poskytl to nejlepší, nedělá kompromisy ohledně žádného aspektu štěstí vašeho psa. S ohledem na to jsme vyvinuli postel pro psy George, která vyniká ve všech aspektech, od pohodlí a stylu, po luxus a kvalitu.

Náš stylový George není jen forma luxusu, je to cesta k luxusnímu životu pro nejlepšího přítele člověka. Inspirována stylem Ludvíka XVI., Psí postel George přináší vašemu čtyřnohému rodinnému členovi královské pohodlí. Obzvláště zakřivený dubový dřevěný rám v kombinaci s krásnými ručně vyřezávanými detaily přináší klasický styl nábytku Age of Enlightenment. Špičkový luxus v podobě nábytku, který přidává další úrovni třídy do vašeho elegantního domova.

Zvýšená postel pro psy je vybavena útulným polštářem, což vede k věčnému pohodlí. Měkké a stylové čalounění postele George je navrženo tak, aby odolávalo jak skvrnám, tak vlhkosti, při zachování vysoké kvality. Zvednuté lůžko dává vašemu milovanému společníkovi nejpohodlnější sedadlo, aniž by se dotýkal podlahy. Luxusní postel pro psy je snadno udržována ve vynikajícím stavu tím, že má polštář suchý. George je luxusní psí postel, která vám poskytuje nízkou údržbu, ale vysokou kvalitu.