LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA EDOARDO HAVANA

Neohodnoceno

  • Na objednávku
22 855 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

 

Náš Edoardo je postel, o které váš pes vždycky snil. Toto vyvýšené psí lůžko je navrženo s ohledem na štěstí a pohodlí vašeho psa, stejně jako styl a luxus, který si přejete pro svůj domov. Kvalitní psí postel, pro nejlepší noční spánek, který by váš pes mohl mít.

 

Klasický luxus

Edoardo je klasické šicí autentické kožené psí lůžko a je inspirováno nezapomenutelným „Bentley-stehem“. K dispozici v konvenčních barvě hnědé, vždy najdete to nejlepší řešení, které vyhovuje vašim požadavkům a vašim pejskům. Měkké polstrování v posteli přispívá k novému pohodlí vašeho psa a přispívá tak k odpočinku a spokojenosti člena rodiny. Kombinace luxusu a pohodlí, stejně jako stylu a kvality činí z postele Edoardo perfektní doplněk ke štěstí vašich i vašich psů.

 

Nadčasový nábytek pro psy

Čalounění nádherného psího lůžka se skládá z autentické kůže s stehem Bentley, díky čemuž je psí postel pohodlná a zároveň nadčasová. Tento klasický styl navozuje pocit soudobé „královské příležitostné“ a do vašeho domova přidává klasický styl. Vy a váš věrný člen rodiny si zaslouží jen to nejlepší: postel pro psy Edoardo.

 

Specifikace

Péče: Kůže je jedním z nejjednodušších materiálů pro čalounění. Je přirozeně trvanlivý a s věkem roste krásněji. Dobře vyrobený kožený nábytek je investicí a s trochou lásky a pozornosti může trvat celé generace. Nabízíme vám následující rady, které vám pomohou se starat o vaše kožené čalounění. Neumisťujte koženou pohovku příliš blízko ke zdroji tepla, protože to může způsobit předčasné prasknutí a stáří. Všechny usně časem vyblednou, ale tmavší barvy mohou rychleji vyblednout na přímém slunečním světle. Nikdy nepoužívejte „standardní“ čisticí prostředky k odstranění prachu, skvrn nebo skvrn z kůže. Použijte speciální kožené ubrousky a krémy.

 

Velikost (cm): 100x80x31cm