LORD LOU - LUXUSNÍ SOFA ANTOINETTE

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
8 530 Kč 9 855 Kč 8 530 Kč 9 855 Kč od 8 530 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Postel pro psy Antoinette

Všichni víme, že největší radost a teplo pochází od našich čtyřnohých členů rodiny. Neocenitelný dluhopis, který může být splacen pouze se stejným množstvím lásky a tepla. U Lorda Lou toto vše dodáváme ve tvaru pohodlného, ​​stylového, luxusního a sofistikovaného psího sofa. Štěstí vašeho psa není na prodej, ale naše exkluzivní lůžka Antoinette jsou naštěstí.

 

Luxusní sofa pro psy

Stylové sofa pro psy Antoinette není jen formou luxusu, je to cesta k luxusnímu životu pro nejlepšího psa. Toto vyvýšené sofa pro psy přináší čtyřnohým rodinným příslušníkům královské pohodlí tím, že eliminuje studený průvan. Polstrované polštáře také přinášejí královské teplo pro vašeho loajálního člena rodiny. Krásný kus nábytku k dispozici ve třech různých barvách, přináší vynikající luxus a pohodlí pro vašeho psa, stejně jako nová úroveň elegance do vašeho interiéru.

 

Ručně vyrobené pohodlí

Toto nádherné psí lůžko určitě ctí své jméno Antoinette, což znamená vysoce chválené. Toto lůžko pro psy má ručně vyrobil zkušený odborník a má pevný dubový rám, nailhead akcenty a nádherné detaily. Pohodlný polstrovaný  polštářek s hranami potrubí nabízí vynikající odolnost vůči nečistotám a vlhkosti. Čalounění tohoto luxusního psího lůžka lze snadno udržovat v dokonalém stavu tím, že je polštář suchý. Antoinette je psím lůžkem, které vy a váš pes hledáte s nízkou údržbou, ale vysokou kvalitou.

 

Specifikace

Rám: Dubové dřevo, ručně vytvořený a ručně zakřivený

Čalounění: 100% polyester

Výplň: 100% mikrovlákno

Barva: Antracit

 

Velikost

S: 56x46x30 (cm) 22x18x12 (palec)

M: 76x56x33 (cm) 30x22x13 (palec)

 

Péče: Suché čištění