LORD LOU - LUXUSNÍ PELECH QUINTEN BROWN

1 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 3

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
2 835 Kč 3 614 Kč 4 914 Kč od 2 835 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 
Nechte své mazlíčky ponořit své tlapy do umělé kožešiny a pleteniny z podušky a položte hlavu na měkkou tkanou vnější základnu. Mazlíčci tráví podstatnou část svého dne odpočinkem nebo spaním v pelíšku. Takže jim dejte něco, o čem sní; dejte jim designovou postel pro psy.

Všichni víme, že většina psů by chtěla být tak špinavá, jak je to možné. Válení v bahně, skákání v kalužích nebo plavání ve vodě. U psí postele Quinten již není třeba dělat starosti s nečistotami. Vnitřní polštář je vyroben z materiálu odpuzujícího vodu, což zajišťuje, že voda a nečistoty zůstávají na vnější straně, zatímco vnitřní materiál zachovává jeho měkkost. V případě, že váš pes přesto špiní materiál, lze přikrývky polštáře i postel prát v pračce při teplotě 40 stupňů Celsia.

Jedinečně tkaná vnější základna designový pelechu Quinten dává psí posteli moderní styl, zatímco její přirozené barvy a tóny země ladí s jakýmkoli interiérem. Díky tmavým tónům, nečistotám a chlupům, které se snadno mísí. Zatímco si užijete design a vzhled Quintenu, váš pes si užije dokonalý, měkký odpočinek.