LORD LOU - LUXUSNÍ PELECH COLUMBUS

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
3 120 Kč 3 640 Kč 3 120 Kč 3 640 Kč od 3 120 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

 

Lord Lou ví, že váš dobrodružný psí kamarád musí občas odpočívat. Vzhledem k tomu, že naši milý mazlíčci tráví značné množství času v zemi snů, měli by si raději stanovit skvělé a útulné místo. Čalouněné okraje polštáře Columbus poskytují nekonečné pohodlí a měkkost. Jak se váš chlupatý přítel může během snění pohybovat, tyto dobře vyplněné silné, ale hladké hrany se vyhýbají tomu, aby skončily na podlaze. Psí postel Columbus proto nabízí vašemu nejlepšímu příteli pohodlí a ochranu při dobrém zdřímnutí.

Byl to sám Columbus, kdo cestoval po vodě a pravděpodobně se udržoval v suchu s určitými obtížemi. U našich nejdražších psů se skrývá nadšený průzkumník, a když se projdete, bazény a blátivé louže poskytují fascinující a vzrušující příležitosti. Díky nepromokavému polštáři neukáže Columbus ani jeho moderní design žádnou kapku ani špínu.

Columbus skutečně zažil vítězství a stále to dělá. Váš energický pes by mohl odfouknout trochu páry a najde se psím polštářem Columbus klid a teplo. Nechte své Excelence ponořit se do měkké a zakalené moderní plsti podobné látky a nahromaděnou energii potřebnou pro další průzkumnou cestu. Polštář se dokonale přizpůsobí tělu vašeho domácího mazlíčka a poskytne vašemu čtyřnohému rodinnému příslušníkovi osobní bednu přizpůsobenou na míru. Když je po mnoha dobrodružných výletech polštář Columbus zbarven nebo skvrnitý, lze vnitřní polštář vyjmout a omýt. Vše, co je potřeba pro šťastného a milujícího psa.