LORD LOU - LUXUSNÍ PELECH AMELIE BROWN

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
2 055 Kč 2 945 Kč 3 875 Kč 5 175 Kč od 2 055 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 
Díky modernímu vzhledu a vynikajícímu měkkému polštáři se Váš čtyřnohý kamarád okamžitě do pelíšku zamiluje. Jeho vzhled ve venkovském stylu se zemskými tóny a přírodním designem zahřívá designérské interiéry. 

Venkovská designová psí postel Amélie je ideální pro psy, kteří mají rádi pravidelné stříkání v blátivých loužích. Jeho umělý kožešinový polštář z ovčí kožešiny je vyroben z vnitřní látky odpuzující vodu, která zajišťuje, že je jeho vycpávka dobře chráněna před deštěm, špínou nebo čímkoli, co pes vtáhne. Materiál odpuzující vodu také zaručuje věčný komfort a vzhled. Pokud se váš návrhářský psí polštář stane skvrnitým, umyjte ho při 40 ° C. Je to vše, co potřebujete.

Tkaná jutová vnější základna Amélie nabízí pevné uchopení měkkého polštáře a zajišťuje, že váš milovaný čtyřnohý parťák sedí pevně, ale jemně na jutovém trůnu. Amélie přichází v různých velikostech, aby se přizpůsobila vašemu psovi. Nezapomeňte vybrat tu správnou velikost pro maximální pohodlí. A nezapomeňte si vybrat barvu vnitřního polštáře, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

Lze prát v pračce