LORD LOU - LUXUSNÍ DVOUMISKA VERONA

Neohodnoceno

  • Zvolte variantuNa dotazNa dotazMomentálně nedostupné (1 ks) Skladem
2 470 Kč 3 095 Kč 3 615 Kč 3 615 Kč od 2 470 Kč
  • Barva
  • velikost
Kategorie: PSI
 

Po vzrušujícím a energickém dni potřebuje váš pes jemnou výživu. Dvoumisky pro domácí mazlíčky Verona posouvá vašeho psa na zcela novou úroveň. Dopřejte svému čtyřnohému rodinnému příslušníkovi skvělý kulinářský zážitek, který si zaslouží. Právě k tomu jsme navrhli veronské dvoumisky. 

Designová dvoumiska pro domácí mazlíčky
U Lorda Lou neděláme kompromisy. Styl a funkčnost jdou ruku v ruce s dvoumiskou pro domácí mazlíčky Verona. Verona jemně představuje venkovský styl. Vzhledem k tomu, že dvoumiska Verona pro zvířata přichází v různých výškách, nebylo nikdy jednodušší jíst. Skutečně příjemný kulinářský zážitek vyžaduje vhodnou výšku pro dvoumisku. Kromě toho nechceme, aby váš pes utrpěl zranění krku.

Zaslouží si zvláštní místo ve vašem interiéru
Dvoumiska pro domácí mazlíčky Verona je v černé a bílé barvě spáleného dubu dokonalým doplňkem každého interiéru ve venkovském stylu. Čt\řnohý člen Vaší rodiny si nezaslouží nic jiného než ten luxus mít svůj vlastní skvělý kulinářský zážitek. Krása je v očích diváka a veronským dvoumisek pro domácí mazlíčky je určitě pièce de résistance.