DOLVET PARASIT - PŘÍRODNÍ ODČERVENÍ

Neohodnoceno

310 Kč
Kategorie: PSI
 

Dolvet Parasit je unikátní, velmi šetrný, ryze přírodní přípravek k odčervení psů i koček, sestavený pouze z přírodních extraktů s doplňkem křemeliny.

 

Popis

Dolvet Parasit obsahuje přírodní extrakty z dýňových semínek, tymiánu, fenyklu a pelyňku. Dále obsahuje křemelinu, která pomáhá šetrným způsobem odstraňovat vnitřní parazity. Složky obsažené v tomto přípravku pomáhají v boji proti endoparazitům, aniž by poškozovaly sliznici trávicího traktu.

Návod k užívání:
Doporučené dávkování je 1 odměrka (0,6 g) na 5 kg hmotnosti zvířete denně.
Podávejte nepřetržitě po dobu 7 dnů. Poté je potřeba podávání na 10 dnů přerušit. V případě potřeby lze celý cyklus zopakovat.

Složení: produkty rostlinného původu: extrakt z dýňových semínek, extrakt z tymiánu, fenyklu a pelyňku pravého
Obsah doplňkových látek v 1kg: rozsivková křemelina (E551c) 120 g
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 11,5 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubé oleje a tuky 0,5 %, hrubý popel 4,7 %O výrobci:
PETS DOLFOS 
je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly ve spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Pokud budete mít k nabízeným produktům společnosti PETS DOLFOS jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Další informace

OBSAH BALENÍ

prášek

HMOTNOST

70 g

VÝROBCE

Pets Dolfos