DogLog Logická hra Rolls

Neohodnoceno

  • (1 ks) Skladem
990 Kč
Kategorie: PSI
 

DogLog Logická hra Rolls

Logická hra Rolls je ideální pro cvičení jemné motoriky. Díky tomu, že učí vašeho mazlíčka přemýšlet jej skvěle zabaví a unaví. Vhodná pro psy i kočky. Obtížnost variabilní.

Všechny posuvné kameny jdou po odšroubování středu vyndat. Tak můžete sami rozhodnout, jak vysokou obtížnost hlavolamu nastavíte. Nejtěžší varianta je ta, kdy jsou ve hře ponechány všechny hrací kameny. Počet kamenů ve hře volte tedy dle potřeby. Nastavitelná obtížnost je ideální pro trénink dovedností.

Součástí balení jsou také 4 vyndavací kameny, které jdou umístit místo posouvacích.

Tip: 
Začněte zvolna a postupně přidávejte posuvné hrací kameny do hry.

Nenechte zvíře hrát si s odloženými kameny, ztrácí pak pozornost a chuť do kamenů zabudova-ných ve hře. 

Hra je určena ke společnému hraní psa či kočky a jejich majitele. Buďte proto po celou dobu hry se svým mazlíčkem. Dbejte, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.

Délka jedné hry: 2-6 minut

Počet polí pro odměnu: 8

Eco friendly. Hry DogLog jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných materiálů. Použité materiály jsou přísně vybírány s ohledem na životní prostředí i zdraví vašeho mazlíčka.

Pro snadnou údržbu používejte suché odměny. V případě znečištění lze hru otřít vlhkým hadříkem. Oslintanou hru nechte vždy oschnout před dalším hraním.

Materiál:
MDF – slisovaný papír
bavlněný provaz nebarvený
zdravotně nezávadné lepidlo
kovový šroub a matka

Obsah balení:
tělo hry
7 posuvných kamenů
4 kameny s provázkem
samolepící gumové nožičky