PET FARM FAMILY - TRESKA

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

  • Objednáno
59 Kč
  • Objem
Kategorie: KOČKY
 

MIAW! Všichni kočičáci sem, to musíte ochutnat! Šťavnatá konzerva plná masíčka, která zasytí bříško a potěší i ty nejvybíravější jazýčky.

 

POPIS PRODUKTU

Oblíbenost našeho jídla tkví v kvalitních surovinách z lokálních BIO farem a masa z volně žijících zvířat, které nejen chutná lépe, jak dosvědčí nejeden vybíravý chlupáč z řad našich zákazníků, ale je i zdravější a výživnější. 

Jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku), naše konzervy pro kočky obsahují 100% masa. Kočky mají navíc přirozeně menší žízeň a při krmení granulemi není jisté, že za den přijmou dostatečné množství vody. Právě vlhkou stravou, jakou jsou například masové konzervy, se tak jednoduše vyhnou s problémy s ledvinami, močovým ústrojím či dalším starostem a mohou si užít delší a bezproblémový život. 

KONZERVA NEJEN PRO KOČKY!
Všechny naše kočičí konzervy jsou vhodné i pro nás, psí chlupáče. 

* 100% výběrových surovin. Čerstvé maso, lokální zelenina, ovoce a bylinky pro zažívání. 

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit hezčí zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologicky přijatelných obalů. Kovové konzervy jsou recyklovatelné donekonečna, tak je prosím zrecyklujte a tuto planetu spolu možná zachráníme. 
 

SLOŽENÍ

Treska z volného výlovu (Island) 24 %, hovězí maso z volného chovu 56 % *, hovězí vývar 20 % *. *Produkty ekologického hospodářství.
 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

Bílkoviny 16,4 %, tuk 10 %, vlhkost 81 %, hrubý popel 1 %, vláknina 1 %.
 

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.